Mata wiklinowa zastosowanie

Mata wiklinowa to naturalny i ekologiczny  produkt do wielu zastosowań funkcjonalnych jak i dekoracyjnych. Najczęstsze zastosowanie to osłona na istniejącą siatkę, stary płot, roleta w altanie, osłona donic, osłona drzewek na zimę, tło dla roślin i inne. Więcej zobacz zakładka Galeria

Maty stanowią doskonałą ochronę przed wiatrem, kurzem, hałasem, liśćmi, lub także przed wścibskimi sąsiadami. W zależności od potrzeb (inwencji) w jednej chwili, w bardzo prosty sposób można zmienić aranżacje swojego otoczenia np; ogrodu, bramy, ogrodzenia i inne.

 

  Montaż

Maty montuje się bezpośrednio do istniejących ogrodzeń :siatki, płotów czy balustrad balkonowych,tarasowych  za pomocą drutu nierdzewnego, opasek samozaciskowych, a do powierzchni drewnianych przybija gwoździami do ściany i płotów betonowych przykręca się wkrętami lub kołkami szybkiego montażu.  Maty zwijane są w rolki, każda rolka posiadaja odpowiednie druciki (zakończenia), po przez złączenie można uzyskać dowolnie długi odcinek bez widocznych łączeń.

 

 Opis techniczny

Solidnie i ściśle wykonana z polskiej niekorowanej wikliny. Łączona jest co 10 -11 cm drutem ocynkowanym najlepszej jakości. Jako drut podkładowy używamy 0.8 mm a drut owijający 0.35-0.40mm. Zastosowany drut jest polskiej produkcji co zapewnia dobrą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Maty wiklinowe są produkowane w odcinkach 3m lub 5m. Istnieje możliwość wyprodukowania maty wiklinowej innego rozmiaru. 

mata wiklinowa, maty wiklinowe, producent mat wiklinowych, wiklina, wicker mat, willow fence, zastosowanie mat wiklinowych, ogrodzenia z mat wiklinowych, płot wiklinowy, kupno wikliny, ogrodzenie z wikliny, producent mat wiklinowych, maty wiklinowe na balkon, mata na, mata do, weidenmatte, willow fence, Rolled willow fencing, Osier fence, Willow screening, Willow fences, Rolls willow, willow fence panels, Wicker fence, www.e-wiklinowy.pl, www.maciarka.pl, www.mata-wiklinowa24.pl, super maty, tanie maty wiklinowe, mata wiklinowa mazowiecki,mata trzcinowa,mata z miskanta, mata ze słomy

 

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt


www.mata-wiklinowa.info 2015

Copyright © 2012, Projekt - J&J webmaster
Ostatnia aktualizacja 06.07.2011

mata wiklinowa, maty wiklinowe, ogrodzenie wiklinowe, osłona wiklinowa,

mata trzcinowa, płot leszczynowy, płot z wierzby, płot sztachetkowy, wiklina